| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Kaustik Leitz Complete A5 ruut, 80lehte , kunstnahk, must | €25.99 |
|
www.photopoint.ee |
Kaustik LEITZ COMPLETE A5, 80l, ruuduline, must | €26.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Formāts | A5 |
| Lapu skaits | 80 lapas |
| Apdrukājamā materiāla svars | 96 g/m² |
| Milimetru papīra veids | Rūtiņu papīrs |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 20 mm |
| Platums | 147 mm |
| Dziļums | 213 mm |