Ražotājs: Fujitsu
Modelis: VFY:S5010TF13EIN
EAN: 4063872943130
Fujitsu FUTRO S5010. Procesora frekvence: 2 GHz, Procesora ražotājs: Intel, Procesora tips: Intel Celeron J. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 2400 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 64 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD, SSD formas standarts: M.2. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 600. Produkta krāsa: Melns, Sarkans, Kabeļu bloķēšanas slota veids: Kensington
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu FUTRO S5010 2 GHz eLux RP 575 g Melns, Sarkans J4025 | €486.08 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel Celeron J |
| Procesora modelis | J4025 |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 4 MB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 64 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| SSD atmiņas tips | TLC |
| SSD formas standarts | M.2 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 2400 MHz |
| Atmiņas sloti | 1x SO-DIMM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| Line-out | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 76 mm |
| Dziļums | 175 mm |
| Augstums | 158 mm |
| Platums (bez statīva) | 3,6 cm |
| Dziļums (bez statīva) | 16,5 cm |
| Augstums (bez statīva) | 14,7 cm |
| Svars | 575 g |
| Grafika | |
| Integrēts grafikas adapteris | |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 600 |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | eLux RP |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Sarkans |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Displejs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 85 % |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 65 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |