Ražotājs: HP
Modelis: 2ZU95AA
EAN: 0192018347595
HP Cliente delgado t630. Procesora frekvence: 2 GHz, Procesora ražotājs: AMD, Procesora tips: AMD G. Iekšējā atmiņa: 4 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 1866 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 8 GB, Uzglabāšanas nesējs: eMMC. Produkta krāsa: Sudrabs. Nodrošināta operētājsistēma: Smart Zero
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.easynotebooks.de |
HP Cliente delgado t630, 2 GHz, AMD, AMD G, GX-420GI, 2,2 GHz, 2 MB | €718.29 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Procesora ražotājs | AMD |
| Procesora tips | AMD G |
| Procesora modelis | GX-420GI |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,2 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 2 MB |
| L2 kešatmiņa | 2 MB |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 8 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | eMMC |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 1866 MHz |
| Atmiņas sloti | 1x SO-DIMM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 4 GB |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Austiņu izejas | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| Seriaļo pieslēgvietu skaits | 1 |
| PS/2 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 120 mm |
| Dziļums | 220 mm |
| Augstums | 251 mm |
| Svars | 1,52 kg |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Smart Zero |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Displejs | |
| Ekrāns iekļauts | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 65 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Iepakojuma saturs | |
| Pele iekļauta | |
| Klaviatūra iekļauta | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84713000 |
| Sertifikāti | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |