Ražotājs: Samsung
Modelis: SBB-SS08NL1
EAN: 8801643553401
Samsung SBB-SSN. Procesora frekvence: 1,7 GHz. Iekšējā atmiņa: 2,5 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR3-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 1866 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 8 GB. Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100Base-T(X). Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Samsung Signage Player Box SBB-SSN - Digital signage player | €312.33 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora frekvence | 1,7 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 8 GB |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 2,5 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR3-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 1866 MHz |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 206,4 mm |
| Dziļums | 165,6 mm |
| Augstums | 29,9 mm |
| Svars | 600 g |
| Tīklošana | |
| Wi-Fi | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100Base-T(X) |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Tizen 4.0 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avots | 21 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | HDMI |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84713000 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 379 mm |
| Iepakojuma dziļums | 249 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Iepakojuma svars | 1,5 kg |