Ražotājs: Ravensburger
Modelis: 08882
EAN: 4005556088829
Ravensburger 4005556088829. Bilžu mīklu gabaliņu skaits: 24 pcs. Žanrs: Dzīvnieki, Ieteicamais vecums (minim.): 4 gads(i). Platums: 260 mm, Augstums: 180 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Ravensburger – World of Horses – 2x24p – 08882 | €11.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Puzle |
| Žanrs | Dzīvnieki |
| Dzīvnieku veidi | Zirgs |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Jebkuram dzimumam |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Kartona |
| Skanošs | |
| Magnētiskie | |
| Minimālais spēlētāju skaits | 1 |
| 3D efekts | |
| Iepakojuma saturs | |
| Bilžu mīklu gabaliņu skaits | 24 pcs |
| Puzļu skaits | 2 |
| Puzles Nr.2 gabalu skaits | 24 pcs |
| Baterijas pievienotas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 260 mm |
| Augstums | 180 mm |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Drošības brīdinājums | |
| Nav paredzēts bērniem vecumā no 0-3 gadiem | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 280 mm |
| Iepakojuma dziļums | 40 mm |
| Iepakojuma augstums | 190 mm |