Ražotājs: Beko
Modelis: FSE52020DWD
EAN: 8690842165153
Beko FSE 52020 DWD. Produkta veids: Brīvi stāvoša plīts, Produkta krāsa: Melns, Balts, Kontroles tips: Rotējošs. Plīts tips: Gāzes, Degļu/virtuves zonu skaits: 4 zone(s), Gāzes degļu skaits: 4 zone(s). Cepeškrāsns izmēri: Vidējs, Cepeškrāsns enerģijas avots: Dabasgāze, Cepeškrāsns neto ietilpība: 55 L. Energoefektivitātes klase: A, Pievienotā slodze (elektriskā): 2000 W, Pievienotā slodze (gāze): 7900 W. Platums: 500 mm, Dziļums: 600 mm, Augstums: 850 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
balticdata.lv |
Gas stove Beko FSE52020DWD | €287.95 |
|
oreol.eu |
Plītis Beko FSE52020DWD - OReol.eu | €293.00 |
|
balticdata.lv |
Gāzes plīts Beko FSE52020DWD | €316.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Produkta veids | Brīvi stāvoša plīts |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Roktura krāsa | Balts |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Vadības novietojums | Augšējā priekšējais |
| Iebūvēta displeja | |
| Iekšējais pārklājums | Emalja |
| Cepeškrāsns | |
| Cepeškrāsns izmēri | Vidējs |
| Skaits cepeškrāsnis | 1 |
| Cepeškrāsns enerģijas avots | Dabasgāze |
| Cepeškrāsns novietojums | Apakša |
| Cepeškrāsns neto ietilpība | 55 L |
| Grils | |
| Grils ar ventilatoru | |
| Grils ar ventilatoru | |
| Skata lodziņš | |
| Lampas tips | Halogēns |
| Iekšpuses gaisma | |
| Funkciju daudzums | 6 |
| Karstums no apakšas | |
| Parasta ēdiena pagatavošana | |
| Tīrīšanas tips | Tvaiks |
| Tīrīšanas tehnoloģija | SteamShine |
| Viegli tīrāma (cepeškrāsns) | |
| Plīts | |
| Plīts tips | Gāzes |
| Degļu/virtuves zonu skaits | 4 zone(s) |
| Gāzes degļu skaits | 4 zone(s) |
| 1. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Kreisais priekšpusē |
| 1. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Gāze |
| 1. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2900 W |
| 2. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa kreisi aizmugurē |
| 2. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Gāze |
| 2. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2000 W |
| 3. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi priekšā |
| 3. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Gāze |
| 3. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1000 W |
| 4. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi aizmugurē |
| 4. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Gāze |
| 4. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2000 W |
| Viegli tīrāma (gatavošanas virsma) | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Pievienotā slodze (gāze) | 7900 W |
| Pievienotā slodze (elektriskā) | 2000 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Svars | 42 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 560 mm |
| Iepakojuma dziļums | 700 mm |
| Iepakojuma augstums | 940 mm |
| Iepakojuma svars | 45,5 kg |