Ražotājs: Beko
Modelis: FSM52332DWDS
EAN: 8690842132551
Beko FSM52332DWDS. Produkta veids: Brīvi stāvoša plīts, Produkta krāsa: Balts, Kontroles tips: Rotējošs, Ar pieskārienu. Plīts tips: Gāzes, Degļu/virtuves zonu skaits: 4 zone(s), Gāzes degļu skaits: 4 zone(s). Cepeškrāsns izmēri: Vidējs, Cepeškrāsns enerģijas avots: Elektrisks, Cepeškrāsns neto ietilpība: 60 L. Energoefektivitātes klase: A, Enerģijas patēriņš (parastais): 0,88 kWh, Energoefektivitātes skala: A+++ līdz D. Platums: 500 mm, Dziļums: 600 mm, Augstums: 850 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Plītis Kuchenka Beko FSM52332DWDS - OReol.eu | €351.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Produkta veids | Brīvi stāvoša plīts |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kontroles tips | Rotējošs, Ar pieskārienu |
| Iebūvēta displeja | |
| Uzglabāšanas nodalījums | |
| Glabāšanas nodalījuma novietojums | Apakša |
| Cepeškrāsns | |
| Cepeškrāsns izmēri | Vidējs |
| Cepeškrāsns enerģijas avots | Elektrisks |
| Skaits cepeškrāsnis | 1 |
| Cepeškrāsns novietojums | Apakša |
| Cepeškrāsns neto ietilpība | 60 L |
| Grils | |
| Cepeškrāsns iekšējais pārklājums | Emalja |
| cepeškrāsns durvju atvēršana | Nolaižamas durtiņas |
| Cepeškrāsns durvju materiāls | Stikls |
| Stikla durvju paneļu skaits | 2 |
| Noņemams durvju stikls | |
| Skata lodziņš | |
| Plaukta pozīciju skaits | 5 |
| Cepeškrāsns režģu skaits | 1 |
| Iekšpuses gaisma | |
| Funkciju daudzums | 8 |
| 3D karstais gaiss | |
| Karstums no augšas | |
| Konvekcijas gatavošana | |
| Parasta ēdiena pagatavošana | |
| Pašattīrošs | |
| Tīrīšanas tips | Tvaiks |
| Plīts | |
| Plīts tips | Gāzes |
| Degļu/virtuves zonu skaits | 4 zone(s) |
| Gāzes degļu skaits | 4 zone(s) |
| Elektroniskā aizdedze | |
| Elektroniskās aizdedzes veids | Pogas aizdedze |
| 1. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Kreisais priekšpusē |
| 1. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Gāze |
| 1. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2900 W |
| 2. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa kreisi aizmugurē |
| 2. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Gāze |
| 2. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2000 W |
| 3. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi priekšā |
| 3. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Gāze |
| 3. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1000 W |
| 4. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi aizmugurē |
| 4. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Gāze |
| 4. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2000 W |
| Pannas balsta materiāls | Čuguna |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Energoefektivitātes skala | A+++ līdz D |
| Enerģijas patēriņš (parastais) | 0,88 kWh |
| Enerģijas patēriņš (forsētā konvekcija) | 0,83 kWh |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Svars | 49,8 kg |
| Ergonomika | |
| Cepeškrāsns taimeris | |
| Atslēga bērniem | |
| Iepakojuma saturs | |
| Cepamā paplāte | |