Ražotājs: Beko
Modelis: FSS67000GW
EAN: 8690842062551
Beko FSS67000GW. Produkta veids: Brīvi stāvoša plīts, Produkta krāsa: Balts, Kontroles tips: Rotējošs. Plīts tips: Keramika, Degļu/virtuves zonu skaits: 4 zone(s), Elektriskās gatavošanas zonu skaits: 4 zone(s). Cepeškrāsns izmēri: Vidējs, Cepeškrāsns enerģijas avots: Elektrisks, Cepeškrāsns neto ietilpība: 71 L. Pievienotā slodze (elektriskā): 8100 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 Hz. Platums: 600 mm, Dziļums: 600 mm, Augstums: 850 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Viryklė Cooker BEKO FSS67000GW 7786587808 (8690842062551) Cepeškrāsns | €360.00 |
|
m79.lv |
Orkaitė Cooker BEKO FSS67000GW FSS67000GW (8690842062551) Cepeškrāsns | €420.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Produkta veids | Brīvi stāvoša plīts |
| Produkta krāsa | Balts |
| Roktura krāsa | Balts |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Vadības novietojums | Priekšpuse |
| Iebūvēta displeja | |
| Cepeškrāsns | |
| Cepeškrāsns izmēri | Vidējs |
| Skaits cepeškrāsnis | 1 |
| Cepeškrāsns enerģijas avots | Elektrisks |
| Cepeškrāsns neto ietilpība | 71 L |
| Grils | |
| cepeškrāsns durvju atvēršana | Nolaižamas durtiņas |
| Karstums no augšas | |
| Augšējā un apakšējā karsēšana | |
| Karstums no apakšas | |
| Parasta ēdiena pagatavošana | |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Pašattīrošs | |
| Tīrīšanas tips | Tvaiks |
| Plīts | |
| Plīts tips | Keramika |
| Degļu/virtuves zonu skaits | 4 zone(s) |
| Elektriskās gatavošanas zonu skaits | 4 zone(s) |
| 1. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Kreisais priekšpusē |
| 1. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 1. degļa/gatavošanas zonas veids | Liels |
| 1. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1700 W |
| 1. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 180 mm |
| 2. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa kreisi aizmugurē |
| 2. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 2. degļa/gatavošanas zonas veids | Vidējs |
| 2. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1200 W |
| 2. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 140 mm |
| 3. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi priekšā |
| 3. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 3. degļa/gatavošanas zonas veids | Vidējs |
| 3. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1200 W |
| 3. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 140 mm |
| 4. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa kreisi aizmugurē |
| 4. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 4. degļa/gatavošanas zonas veids | Liels |
| 4. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1700 W |
| 4. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 180 mm |
| Atlikušā siltuma indikators | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Svars | 42,7 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Pievienotā slodze (elektriskā) | 8100 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 660 mm |
| Iepakojuma dziļums | 700 mm |
| Iepakojuma augstums | 850 mm |
| Iepakojuma svars | 46,2 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Cepamā paplāte | |