Ražotājs: Bosch
Modelis: HBD230CR62
EAN: 4242005378562
Bosch HBD230CR62. Produkta veids: Plīts virsma, Produkta krāsa: Melns, Kontroles tips: Rotējošs, Ar pieskārienu. 1. degļa/gatavošanas zonas novietojums: Kreisais priekšpusē, 1. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots: Elektrisks, 1. degļa/gatavošanas zonas jauda: 1200 W. Cepeškrāsns izmēri: Vidējs, Cepeškrāsns enerģijas avots: Elektrisks, Cepeškrāsns neto ietilpība: 71 L. Energoefektivitātes klase: A, Enerģijas patēriņš (parastais): 0,97 kWh, Pievienotā slodze (elektriskā): 3400 W. Platums: 594 mm, Dziļums: 548 mm, Augstums: 595 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Bosch Bosc BackO Set HBD230CR62 A | €859.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Produkta veids | Plīts virsma |
| Produkta krāsa | Melns |
| Roktura materiāls | Alumīnijs |
| Kontroles tips | Rotējošs, Ar pieskārienu |
| Auklas garums | 1,2 m |
| Iebūvēta displeja | |
| Iesl./izsl. apgaismojumu | |
| Cepeškrāsns | |
| Cepeškrāsns izmēri | Vidējs |
| Cepeškrāsns enerģijas avots | Elektrisks |
| Skaits cepeškrāsnis | 1 |
| Cepeškrāsns neto ietilpība | 71 L |
| Krāsns jauda | 3400 W |
| Grils | |
| Cepeškrāsns termostata diapazons | 50 - 275 °C |
| Plaukta pozīciju skaits | 5 |
| Lampas tips | Halogēns |
| Iekšpuses gaisma | |
| 3D karstais gaiss | |
| Augšējā un apakšējā karsēšana | |
| Pašattīrošs | |
| Tīrīšanas tehnoloģija | Ecoclean |
| Piespiedu dzesēšanas funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Pievienotā slodze (elektriskā) | 3400 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Energoefektivitātes skala | A+++ līdz D |
| Enerģijas patēriņš (parastais) | 0,97 kWh |
| Plīts auto izslēgšanās | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 594 mm |
| Dziļums | 548 mm |
| Augstums | 595 mm |
| Plīts | |
| 1. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Kreisais priekšpusē |
| 1. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 1. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1200 W |
| 1. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 145 mm |
| 2. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa kreisi aizmugurē |
| 2. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 2. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2000 W |
| 2. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 180 mm |
| 3. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi aizmugurē |
| 3. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 3. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1200 W |
| 3. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 145 mm |
| 4. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi priekšā |
| 4. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 4. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2200 W |
| 4. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 210 mm |
| Jaudas līmeņu skaits | 17 |
| Paplašināma zona | |
| Atlikušā siltuma indikators | |
| Vienlaicīgi lietojamu pannu/katlu skaits | 4 |
| Ergonomika | |
| Vecākvadība | |
| Integrēts on/off slēdzis | |