Ražotājs: Bosch
Modelis: HKR39C250
EAN: 4242005042043
Bosch Serie 4 HKR39C250. Produkta veids: Brīvi stāvoša plīts, Produkta krāsa: Melns, Pelēks, Kontroles tips: Rotējošs, Ar pieskārienu. Plīts tips: Keramika, Degļu/virtuves zonu skaits: 4 zone(s), Augšējās virsmas tips: Stikla keramikas. Cepeškrāsns izmēri: Vidējs, Cepeškrāsns enerģijas avots: Elektrisks, Cepeškrāsns neto ietilpība: 66 L. Energoefektivitātes klase: A, Enerģijas patēriņš (parastais): 0,98 kWh, Pievienotā slodze (elektriskā): 10800 W. Platums: 600 mm, Dziļums: 600 mm, Augstums: 850 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Bosch Bosc Standherd HKR39C250 A sr edelstahl A | €833.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Produkta veids | Brīvi stāvoša plīts |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Roktura krāsa | Hroms |
| Kontroles tips | Rotējošs, Ar pieskārienu |
| Vadības novietojums | Priekšpuse |
| Auklas garums | 1,2 m |
| Integrēts pulkstenis | |
| Pulksteņa tips | Elektronisks |
| Ekrāna veids | LED |
| Iebūvēta displeja | |
| Cepeškrāsns | |
| Cepeškrāsns izmēri | Vidējs |
| Cepeškrāsns enerģijas avots | Elektrisks |
| Skaits cepeškrāsnis | 1 |
| Cepeškrāsns novietojums | Apakša |
| Cepeškrāsns neto ietilpība | 66 L |
| Grils | |
| Grila veids | Mainīgs dubultais grils |
| Cepeškrāsns termostata diapazons | 50 - 275 °C |
| Cepeškrāsns iekšējā nodalījuma izmēri (P x D x A) | 482 x 420 x 329 mm |
| cepeškrāsns durvju atvēršana | Nolaižamas durtiņas |
| Cepeškrāsns durvju materiāls | Stikls |
| Durvju dzesēšanas ventilators | |
| Skata lodziņš | |
| Cepeškrāsns režģu skaits | 1 |
| Iekšpuses gaisma | |
| Funkciju daudzums | 7 |
| Ātra uzkaršana | |
| 3D karstais gaiss | |
| Augšējā un apakšējā karsēšana | |
| Karstums no apakšas | |
| Plīts | |
| Plīts tips | Keramika |
| Augšējās virsmas tips | Stikla keramikas |
| Degļu/virtuves zonu skaits | 4 zone(s) |
| Elektriskās gatavošanas zonu skaits | 4 zone(s) |
| 1. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Kreisais priekšpusē |
| 1. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 1. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1800 W |
| 2. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa kreisi aizmugurē |
| 2. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 2. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2400 W |
| 3. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi aizmugurē |
| 3. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 3. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1200 W |
| 4. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi priekšā |
| 4. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 4. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2200 W |
| Atlikušā siltuma indikators | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Pievienotā slodze (elektriskā) | 10800 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Enerģijas patēriņš (parastais) | 0,98 kWh |
| Enerģijas patēriņš (forsētā konvekcija) | 0,79 kWh |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Svars | 50,6 kg |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 105 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 54 kg |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Iepakojuma saturs | |
| Cepamā paplāte | |