Ražotājs: Bosch
Modelis: PIX61RHC1E
EAN: 4242005394104
Bosch Serie 6 PIX61RHC1E. Produkta krāsa: Melns, Ierīces novietojums: Iebūvēts, Plīts virsmas platums: 60 cm. Kontroles tips: Ar pieskārienu, Vadības novietojums: Priekšpuse, Taimera veids: Digitāls. Pievienotā slodze (elektriskā): 7400 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Atbalstītas vadības lietojumprogrammas: Home Connect. Bosch tehnoloģijas (ēdiena pagatavošana): Home Connect, PerfectFry
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ierīces novietojums | Iebūvēts |
| Plīts virsmas platums | 60 cm |
| Plīts tips | Zonas indukcijas plīts |
| Augšējās virsmas tips | Stikls |
| Degļu/virtuves zonu skaits | 4 zone(s) |
| Elektriskās gatavošanas zonu skaits | 4 zone(s) |
| Pagatavošanas zonas 1 palielināta jauda | 2200 W |
| Pagatavošanas zonas 1 izmērs (P x D) | 380 x 230 mm |
| 1. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1600 W |
| 1. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 2. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 2. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 145 mm |
| 2. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2500 W |
| Pagatavošanas zonas 2 palielināta jauda | 3700 W |
| 3. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 210 mm |
| 3. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 3. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2200 W |
| Pagatavošanas zonas 3 palielināta jauda | 3700 W |
| Paplašināma zona | Jā |
| Elastīgas pagatavošanas zonas tips | FlexInduction |
| Rāmja veids | Bez rāmja |
| Tvaika nosūcējs | |
| Kompleksa kapuce | Nē |
| Darbības rādītāji | |
| Pastiprinātā režīma funkcija | Jā |
| Jaudas līmeņu skaits | 17 |
| Ātrs starts | Jā |
| Ergonomika | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Vadības novietojums | Priekšpuse |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Taimeris | Jā |
| Taimera veids | Digitāls |
| Atlikušā siltuma indikators | Jā |
| Tīrīšanas bloķēšana | Jā |
| Viegli tīrāms | Jā |
| Atslēga bērniem | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 592 mm |
| Dziļums | 522 mm |
| Augstums | 51 mm |
| Svars | 11,7 kg |
| Auklas garums | 1 m |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 56 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums (min) | 5,1 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums | 50 cm |
| Iepakojuma platums | 750 mm |
| Iepakojuma dziļums | 600 mm |
| Iepakojuma augstums | 130 mm |
| Iepakojuma svars | 14 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Pievienotā slodze (elektriskā) | 7400 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Patērējamā jauda | 178,3 Wh/kg |
| Vadības īpašības | |
| Atbalstītas vadības lietojumprogrammas | Home Connect |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Bosch tehnoloģijas (ēdiena pagatavošana) | Home Connect, PerfectFry |