Ražotājs: Neff
Modelis: T17TT76N1
EAN: 4242004204800
Neff TTT1776N. Produkta krāsa: Melns, Ierīces novietojums: Iebūvēts, Plīts tips: Keramika. Lēnas gatavošanas deglis/gatavošanas zona: 1200 W, Parastais deglis/gatavošanas zona: 2300 W, Plaša gatavošanas zona: 3000 W. Kontroles tips: Ar pieskārienu, Vadības novietojums: Augšējā priekšējais, Taimera veids: Digitāls. Pievienotā slodze (elektriskā): 8600 W, Jauda: 8600 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V. Platums: 708 mm, Dziļums: 546 mm, Augstums: 43 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ierīces novietojums | Iebūvēts |
| Plīts tips | Keramika |
| Augšējās virsmas tips | Stikla keramikas |
| Degļu/virtuves zonu skaits | 4 zone(s) |
| Elektriskās gatavošanas zonu skaits | 4 zone(s) |
| Mazas jaudas degļa/gatavošanas zonas forma | Apaļš |
| Lēnas gatavošanas degļa/gatavošanas zonas diametrs | 14,5 cm |
| Parastā degļa/gatavošanas zonas forma | Apaļš |
| Parastais deglis/gatavošanas zona | 180 cm |
| Lielā degļa/gatavošanas zonas forma | Apaļš |
| Plašas gatavošanas zonas diametrs | 21 cm |
| Sevišķi lielā lielas jaudas degļa/gatavošanas zonas forma | Apaļš |
| Īpaši lielas ātrās gatavošanas zonas diametrs | 26,5 cm |
| Vienlaicīgi izmantojamo pagatavošanas zonu skaits | 4 |
| Rāmja veids | Pilnā kārtībā |
| Rāmja forma | Slīps griezums |
| Rāmja krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Plīts vāks | |
| Darbības rādītāji | |
| Lēnas gatavošanas deglis/gatavošanas zona | 1200 W |
| Parastais deglis/gatavošanas zona | 2300 W |
| Plaša gatavošanas zona | 3000 W |
| Īpaši liela ātrās gatavošanas zona | 2600 W |
| Jaudas līmeņu skaits | 17 |
| Sertifikācija | CE, VDE |
| Ergonomika | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Vadības novietojums | Augšējā priekšējais |
| Iebūvēta displeja | |
| Taimeris | |
| Taimera veids | Digitāls |
| Auto izslēgšanas taimeris drošai gatavošanai | |
| Atlikušā siltuma indikators | |
| Tīrīšanas bloķēšana | |
| Automātiskā izslēgšanās | |
| Atslēga bērniem | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 708 mm |
| Dziļums | 546 mm |
| Augstums | 43 mm |
| Svars | 9 kg |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 50 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums (min) | 56 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums (max) | 59,2 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums | 4,3 cm |
| Iepakojuma svars | 11 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 8600 W |
| Pievienotā slodze (elektriskā) | 8600 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |