Ražotājs: Samsung
Modelis: NZ64H57477K
EAN: 8806086221139
Samsung NZ64H57477K. Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds, Ierīces novietojums: Iebūvēts, Plīts tips: Zonas indukcijas plīts. Lēnas gatavošanas deglis/gatavošanas zona: 2000 W, Parastais deglis/gatavošanas zona: 3200 W, Plaša gatavošanas zona: 3600 W. Kontroles tips: Ar pieskārienu, Vadības novietojums: Augšējā priekšējais. Platums: 600 mm, Dziļums: 520 mm, Augstums: 56 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Ierīces novietojums | Iebūvēts |
| Plīts tips | Zonas indukcijas plīts |
| Augšējās virsmas tips | Stikla keramikas |
| Degļu/virtuves zonu skaits | 4 zone(s) |
| Elektriskās gatavošanas zonu skaits | 4 zone(s) |
| 1. degļa/gatavošanas zonas veids | Parastā |
| Pagatavošanas zonas 1 forma | Taisnleņķa |
| 1. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 180 mm |
| 1. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa kreisi aizmugurē |
| 1. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| Pagatavošanas zonas 1 palielināta jauda | 3600 W |
| 1. degļa/gatavošanas zonas jauda | 3300 W |
| 2. degļa/gatavošanas zonas veids | Parastā |
| 2. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 2. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Kreisais priekšpusē |
| Pagatavošanas zonas 2 forma | Taisnleņķa |
| 2. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 180 mm |
| Pagatavošanas zonas 2 palielināta jauda | 3600 W |
| 2. degļa/gatavošanas zonas jauda | 3300 W |
| 3. degļa/gatavošanas zonas veids | Vārīšanās |
| 3. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| Pagatavošanas zonas 3 forma | Apaļš |
| 3. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 140 mm |
| 3. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi aizmugurē |
| Pagatavošanas zonas 3 palielināta jauda | 2000 W |
| 3. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1200 W |
| 4. degļa/gatavošanas zonas veids | Liels |
| 4. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi priekšā |
| Pagatavošanas zonas 4 forma | Apaļš |
| 4. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 210 mm |
| 4. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 4. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2200 W |
| Pagatavošanas zonas 4 palielināta jauda | 3200 W |
| Lēnas gatavošanas degļa/gatavošanas zonas diametrs | 14,5 cm |
| Parastais deglis/gatavošanas zona | 21 cm |
| Rāmja veids | Pilnā kārtībā |
| Rāmja krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Darbības rādītāji | |
| Lēnas gatavošanas deglis/gatavošanas zona | 2000 W |
| Parastais deglis/gatavošanas zona | 3200 W |
| Plaša gatavošanas zona | 3600 W |
| Ergonomika | |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Vadības novietojums | Augšējā priekšējais |
| Iebūvēta displeja | |
| Taimeris | |
| Auto izslēgšanas taimeris drošai gatavošanai | |
| Atslēga bērniem | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 520 mm |
| Augstums | 56 mm |
| Svars | 13,3 kg |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 56 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums | 49 cm |
| Iepakojuma platums | 710 mm |
| Iepakojuma dziļums | 582 mm |
| Iepakojuma augstums | 137 mm |
| Iepakojuma svars | 15,5 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Integrēts on/off slēdzis | |