Ražotājs: Siemens
Modelis: EP6A6CB20
EAN: 4242003742372
Siemens EP6A6CB20. Produkta krāsa: Melns, Ierīces novietojums: Iebūvēts, Plīts tips: Gāzes. Lēnas gatavošanas deglis/gatavošanas zona: 1000 W, Parastais deglis/gatavošanas zona: 3000 W, Plaša gatavošanas zona: 4000 W. Kontroles tips: Rotējošs, Vadības novietojums: Augšējā priekšējais. Pievienotā slodze (elektriskā): 2 W, Pievienotā slodze (gāze): 8000 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V. Platums: 590 mm, Dziļums: 520 mm, Augstums: 45 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ierīces novietojums | Iebūvēts |
| Plīts tips | Gāzes |
| Augšējās virsmas tips | Čuguns |
| Degļu/virtuves zonu skaits | 3 zone(s) |
| Gāzes degļu skaits | 3 zone(s) |
| 1. degļa/gatavošanas zonas veids | Ļoti liels |
| 1. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Kreisais |
| Pagatavošanas zonas 1 forma | Apaļš |
| 1. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Gāze |
| 1. degļa/gatavošanas zonas jauda | 4000 W |
| 2. degļa/gatavošanas zonas veids | Liels |
| Pagatavošanas zonas 2 forma | Apaļš |
| 2. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Gāze |
| 2. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi aizmugurē |
| 2. degļa/gatavošanas zonas jauda | 3000 W |
| 3. degļa/gatavošanas zonas veids | Vārīšanās |
| 3. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi priekšā |
| 3. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Gāze |
| Pagatavošanas zonas 3 forma | Apaļš |
| 3. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1000 W |
| Mazas jaudas degļa/gatavošanas zonas forma | Taisnleņķa |
| Parastā degļa/gatavošanas zonas forma | Taisnleņķa |
| Lielā degļa/gatavošanas zonas forma | Taisnleņķa |
| Deglis vokpannai | |
| Vokpannai paredzētā degļa novietojums | Kreisais |
| Deglis vokpannai | 4000 W |
| Vienlaicīgi izmantojamo pagatavošanas zonu skaits | 3 |
| Rāmja veids | Bez rāmja |
| Rāmja krāsa | Melns |
| Darbības rādītāji | |
| Lēnas gatavošanas deglis/gatavošanas zona | 1000 W |
| Parastais deglis/gatavošanas zona | 3000 W |
| Plaša gatavošanas zona | 4000 W |
| Jaudas līmeņu skaits | 9 |
| Sertifikācija | CE |
| Ergonomika | |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Vadības novietojums | Augšējā priekšējais |
| Iebūvēta displeja | |
| Ārējo durvju atvēršanas slēdzis | |
| Elektroniskā aizdedze | |
| LED indikatori | |
| Atslēga bērniem | |
| Viegli tīrāms | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 590 mm |
| Dziļums | 520 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Svars | 13 kg |
| Auklas garums | 1 m |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 56 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums (min) | 48 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums (max) | 49,2 cm |
| Iepakojuma svars | 14 kg |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Pievienotā slodze (elektriskā) | 2 W |
| Pievienotā slodze (gāze) | 8000 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāva | 3 A |
| Integrēts on/off slēdzis | |