Ražotājs: Huawei
Modelis: 53013NBL
EAN: 6941487279630
Huawei MatePad SE. Displeja diagonāle: 26,4 cm (10.4"), Ekrāna izšķirtspēja: 2000 x 1200 pikseļi, Ekrāna tehnoloģija: LCD. Iekšējās glabātuves ietilpība: 32 GB. Procesora frekvence: 1,9 GHz, Procesora tips: Qualcomm Snapdragon, Procesora modelis: 680. Iekšējā atmiņa: 3 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 5 MP, Aizmugurējās kameras veids: Viena kamera, Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu): 2 MP. Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac). Svars: 440 g. Nodrošināta operētājsistēma: HarmonyOS 3. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 32 GB |
| Programmatūra | |
| Platforma | HarmonyOS |
| Nodrošināta operētājsistēma | HarmonyOS 3 |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Panorāma | |
| Auto fokuss | |
| Video ierakstīšana | |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1920 x 1080 pikseļi |
| Video ierakstīšanas režīmi | 1080p |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 2 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Dizains | |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 26,4 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2000 x 1200 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| Paneļa veids | IPS |
| Ekrāna spilgtums | 360 cd/m² |
| HD veids | 2K |
| Pikseļu blīvums | 225 pikseļu collā |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 3 GB |
| Darbības rādītāji | |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Qualcomm |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 680 |
| Procesora frekvence | 1,9 GHz |
| Multikodola tips | 6 |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 C veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Baterija | |
| Baterija ir komplektā | |
| Baterijas performance | 5100 mAh |
| Audio | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Mikrofonu skaits | 1 |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 156,7 mm |
| Dziļums | 7,85 mm |
| Augstums | 246,9 mm |
| Svars | 440 g |
| Iepakojuma platums | 256 mm |
| Iepakojuma dziļums | 46 mm |
| Iepakojuma augstums | 167 mm |
| Iepakojuma svars | 667 g |
| Telefona īpašības | |
| Video zvans | |