Ražotājs: Lenovo
Modelis: ZA7R0081SE
EAN: 0195235851043
Lenovo Tab P11 . Displeja diagonāle: 27,9 cm (11"), Ekrāna izšķirtspēja: 2000 x 1200 pikseļi. Iekšējās glabātuves ietilpība: 128 GB. Procesora frekvence: 2 GHz, Procesora tips: Qualcomm Snapdragon, Procesora modelis: 662. Iekšējā atmiņa: 4 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 13 MP, Aizmugurējās kameras veids: Viena kamera, Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu): 8 MP. Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac). Integrēts karšu lasītājs. Svars: 490 g. Nodrošināta operētājsistēma: Android 10. Produkta krāsa: Pelēks
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Mobilā tīkla paaudze | Netiek atbalstīts |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WWAN | Nav instalēts |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1000 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | Zibspuldze |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Nodrošināta operētājsistēma | Android 10 |
| Dizains | |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Krāsas nosaukums | Slate Grey |
| Ierīces tips | Pilna izmēra planšetdators |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensdrošs |
| International Protection (IP) code | IP52 |
| Sertifikācija | TÜV Low Blue Light |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Auto fokuss | |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 27,9 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2000 x 1200 pikseļi |
| Paneļa veids | IPS |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Pikseļu blīvums | 213 pikseļu collā |
| Projektora formātu attiecība | 15:9 |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR4x-SDRAM |
| Darbības rādītāji | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Tuvuma sensors | |
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Qualcomm |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 662 |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 C veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Drošība | |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Baterijas performance | 7500 mAh |
| Ātrā uzlāde | |
| Baterijas uzlādes laiks | 3 h |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 12 h |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 15 h |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 12 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 20 W |
| AC adaptera izejas spriegums | 10 V |
| AC adaptera izvades strāva | 2 A |
| Grafika | |
| Grafikas adaptera ģimene | Adreno |
| Grafiskais adapteris | Adreno 610 |
| Audio | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 4 |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 258,4 mm |
| Dziļums | 7,5 mm |
| Augstums | 163 mm |
| Svars | 490 g |
| Telefona īpašības | |
| Videozvans | |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84713000 |