Ražotājs: Microsoft
Modelis: 8VA-00018
EAN: 0889842801460
Microsoft Surface Go 3. Displeja diagonāle: 26,7 cm (10.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi. Iekšējās glabātuves ietilpība: 128 GB. Procesora frekvence: 1,1 GHz, Procesora tips: Intel® Pentium® Gold, Procesora modelis: 6500Y. Iekšējā atmiņa: 8 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 8 MP, Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu): 5 MP. Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax). Asistēta GPS funkcija (A-GPS). Integrēts karšu lasītājs. Svars: 544 g. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 11 Home in S mode. Produkta krāsa: Platīns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSDXC |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 64 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Programmatūra | |
| Platforma | Windows |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home in S mode |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Operētājsistēmas valoda | Angļu, Itālijas |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1920 x 1080 pikseļi |
| Video ierakstīšanas režīmi | 1080p |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Windows Hello | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Platīns |
| Ierīces tips | Pilna izmēra planšetdators |
| Apvalka materiāls | Magnijs |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 26,7 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Pikseļu blīvums | 220 pikseļu collā |
| HD veids | Full HD |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Projektora formātu attiecība | 3:2 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR3-SDRAM |
| Darbības rādītāji | |
| GPS | |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | |
| GLONASS | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Magnetometrs | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Tīklošana | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Pentium® Gold |
| Procesora modelis | 6500Y |
| Procesora frekvence | 1,1 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 3,4 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Docking konektora veids | Microsoft Surface konektors |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 24 W |
| Grafika | |
| Grafikas adaptera ģimene | Intel |
| Grafiskais adapteris | UHD Graphics 615 |
| Baterija | |
| Baterijas mūžā ilgums | 11 h |
| Audio | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Mikrofonu skaits | 2 |
| Audio sistēma | Dolby audiosistēma |
| Skaļruņa jauda | 2 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 245 mm |
| Dziļums | 83 mm |
| Augstums | 175 mm |
| Svars | 544 g |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |