Ražotājs: Microsoft
Modelis: 1ND-00004
EAN: 0889842663846
Microsoft Surface Pro 7+. Displeja diagonāle: 31,2 cm (12.3"), Ekrāna izšķirtspēja: 2736 x 1824 pikseļi. Iekšējās glabātuves ietilpība: 512 GB. Procesora tips: Intel® Core™ i7, Procesora modelis: i7-1165G7. Iekšējā atmiņa: 16 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 8 MP, Aizmugurējās kameras veids: Viena kamera, Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu): 5 MP, Priekšējā kamera. Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax). Integrēts karšu lasītājs. Svars: 784 g. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Produkta krāsa: Platīns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 512 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSDXC |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Programmatūra | |
| Platforma | Windows |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Izmēģinājuma programmatūra | Microsoft 365 |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Auto fokuss | |
| Video ierakstīšana | |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1920 x 1080 pikseļi |
| Video ierakstīšanas režīmi | 1080p |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Windows Hello | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Platīns |
| Ierīces tips | Pilna izmēra planšetdators |
| Apvalka materiāls | Magnijs |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 31,2 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2736 x 1824 pikseļi |
| Pikseļu blīvums | 267 pikseļu collā |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Projektora formātu attiecība | 3:2 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR4x-SDRAM |
| Darbības rādītāji | |
| GPS | |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Magnetometrs | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-1165G7 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,7 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 1,2 GHz |
| Baterija | |
| Baterija ir komplektā | |
| Baterijas mūžā ilgums | 15 h |
| Grafika | |
| Grafikas adaptera ģimene | Intel |
| Grafiskais adapteris | Iris Xe Graphics |
| Audio | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Mikrofonu skaits | 2 |
| Skaļruņa jauda | 1,6 W |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 292 mm |
| Dziļums | 8,5 mm |
| Augstums | 201 mm |
| Svars | 784 g |
| Savienojamība | |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Docking konektora veids | Microsoft Surface konektors, Microsoft Surface Cover |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Idle States | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |