Ražotājs: Microsoft
Modelis: 8PW-00019
EAN: 0889842798968
Microsoft Surface Pro 8 ir jaudīgs pilna izmēra planšetdators, kas ir aprīkots ar Intel® Core™ i7 11. paaudzes procesoru un Windows 11 Pro operētājsistēmu. Šī ierīce piedāvā labu veiktspēju un ātru darbību, kas padara to ideālu izvēli darbam vai ikdienas lietošanai.
Procesorā i7-1185G7 ar 4 kodoliem un procesora pastiprinātā režīma frekvenci līdz 4,8 GHz nodrošina spēcīgu veiktspēju un ātru datu apstrādi. Iekšējā atmiņa ir 16 GB, kas ļauj ērti strādāt ar dažādiem uzdevumiem un lietot vairākas programmas vienlaicīgi.
Microsoft Surface Pro 8 ir aprīkots ar Wi-Fi 6 (802.11ax) standartu, kas nodrošina ātru un stabili savienojumu ar bezvadu tīklu. Bluetooth versija 5.1 piedāvā vieglu savienojamību ar citām ierīcēm.
Ierīces ekrāns ir 33 cm (13 collu) ar izšķirtspēju 2880 x 1920 pikseļus. Tas ir skārienjutīgs kapacitīvais ekrāns, kas nodrošina ērtu un precīzu lietošanu. Displejam ir arī 3:2 projekcijas attiecība, kas nodrošina labāku skatīšanās pieredzi.
Microsoft Surface Pro 8 ir viegls un portatīvs, sverot tikai 891 gramus. Tas padara to ērtu lietošanai gan birojā, gan ceļojumos. Ierīce ir izgatavota no alumīnija, kas nodrošina izturīgu un izturīgu dizainu.
Baterija ar 51,5 vatstundu jaudu ļauj lietot ierīci līdz 16 stundām bez uzlādes. Tas nodrošina ilgstošu darbības laiku, īpaši, ja esat uz ceļa vai neesat tuvu elektrības avotam.
Microsoft Surface Pro 8 ir arī aprīkots ar Dolby Atmos audio sistēmu, kas nodrošina augstas kvalitātes skaņu. Divi iebūvētie skaļruņi un divi mikrofoni padara to lielisku izvēli video zvaniem vai skaidrām sarunām.
Šis pilna izmēra planšetdators ar 256 GB iekšējo atmiņu piedāvā pietiekami daudz vietas, lai saglabātu savus failus un datubāzes. Tas ir ideāli piemērots produktivitātei un ikdienas darbam.
Microsoft Surface Pro 8 ir jaunākais piedāvājums no Microsoft. Tas ir moderns un augstas kvalitātes dizains, kas izceļas no citām planšetdatoru ierīcēm. Ar visiem šiem iespaidīgajiem parametriem un funkcijām, Microsoft Surface Pro 8 ir līdzsvarota un veiksmīga izvēle tiem, kas meklē augstas veiktspējas pilnu izmēru planšetdatoru.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 256 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Programmatūra | |
| Platforma | Windows |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Izmēģinājuma programmatūra | Microsoft 365 |
| Operētājsistēmas valoda | Arābu, Dāņu valoda, Vācu, Holandiešu, Angļu, Spāņu, Somu valoda, Franču, Itālijas, Norvēģu valoda, Poļu valoda, Portugāļu, Zviedru valoda |
| Dizains | |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Grafīts |
| Ierīces tips | Pilna izmēra planšetdators |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Body SAR (ES) | 1,5 Vati uz kilogramu |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Auto fokuss | |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Video ierakstīšana | |
| Video ierakstīšanas režīmi | 1080p, 2160p |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3712 x 2784 pikseļi |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Priekšējās kameras zibspuldze | |
| Windows Hello | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 33 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2880 x 1920 pikseļi |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Pikseļu blīvums | 267 pikseļu collā |
| Projektora formātu attiecība | 3:2 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR4x-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Darbības rādītāji | |
| GPS | |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Magnetometrs | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora paaudze | 11th gen Intel® Core™ i7 |
| Procesora modelis | i7-1185G7 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,8 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 1,2 GHz |
| Savienojamība | |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 2 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Docking konektora veids | Microsoft Surface konektors, Microsoft Surface Cover |
| Drošība | |
| Sejas atpazīšana | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 60 W |
| AC adaptera frekvence | 50-60 Hz |
| AC adaptera izejas spriegums | 15 V |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litijs |
| Akumulatora jauda | 51,5 vatstunda |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Baterijas svars | 195 g |
| Baterijas mūžā ilgums | 16 h |
| Grafika | |
| Grafikas adaptera ģimene | Intel |
| Grafiskais adapteris | Iris Xe Graphics |
| Audio | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Mikrofonu skaits | 2 |
| Skaļruņa jauda | 2 W |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 287 mm |
| Dziļums | 9,3 mm |
| Augstums | 208 mm |
| Svars | 891 g |
| Iepakojuma platums | 272 mm |
| Iepakojuma dziļums | 54,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 371 mm |
| Iepakojuma svars | 3,1 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Idle States | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Telefona īpašības | |
| Video zvans | |
| Videozvans | |
| Papildus informācija | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 2592 x 1944 pikseļi |
| Skaļuma kontrole | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84713000 |
| Loģistiskie dati | |
| Layers per pallet (US) | 20 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 272 mm |
| Kastes garums (Master) | 371 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 54,5 mm |
| Kastes svars (Master) | 3,1 kg |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Sertifikāti | |
| UN numurs | UN3481 |