Ražotājs: Samsung
Modelis: SM-X200NIDFEUH
EAN: 8806092943834
Samsung Galaxy Tab A Galaxy Tab A8. Displeja diagonāle: 26,7 cm (10.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1200 pikseļi. Iekšējās glabātuves ietilpība: 128 GB. Procesora frekvence: 2 GHz. Iekšējā atmiņa: 4 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 8 MP, Aizmugurējās kameras veids: Viena kamera, Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu): 5 MP, Priekšējā kamera. Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac). Integrēts karšu lasītājs. Svars: 508 g. Produkta krāsa: Rozā
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1,02 TB |
| Lietotāja atmiņa | 105,4 GB |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Auto fokuss | |
| Video ierakstīšana | |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1920 x 1080 pikseļi |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1920x1080@60fps |
| Video tveršanas ātrums | 60 fps |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Dizains | |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Rozā |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 26,7 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Paneļa veids | TFT |
| HD veids | WUXGA |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Darbības rādītāji | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| GPS | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Tīklošana | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | |
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Samsung |
| Procesora frekvence | 2 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 7040 mAh |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 246 mm |
| Dziļums | 161,9 mm |
| Augstums | 6,9 mm |
| Svars | 508 g |