Ražotājs: Samsung
Modelis: SM-T835NZKAITV
EAN: 8801643380946
Samsung Galaxy Tab S4 SM-T835. Displeja diagonāle: 26,7 cm (10.5"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1600 pikseļi, Ekrāna tehnoloģija: Super AMOLED. Iekšējās glabātuves ietilpība: 64 GB. Procesora frekvence: 2,35 GHz, Procesora tips: Qualcomm Snapdragon, Procesora modelis: 835. Iekšējā atmiņa: 4 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 13 MP, Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu): 8 MP. Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac). Asistēta GPS funkcija (A-GPS). Integrēts karšu lasītājs. Svars: 483 g. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 4G standarti | LTE |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Atbalsta 3G joslas | 850,900,1900,2100 MHz |
| Wi-Fi Direct | |
| Atbalsta 4G joslas | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| 3G standarti | UMTS |
| Near Field Communication (NFC) | |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 64 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 400 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | Zibspuldze |
| Lietotāja atmiņa | 50,8 GB |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējā kamera | |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 1,9 |
| Aizmugures kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 76 ° |
| Aizmugures kameras sensora izmērs | 1 " |
| Auto fokuss | |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Zibspuldzes tips | LED |
| Video ierakstīšana | |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p, 2160p |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 3840x2160@30fps |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3840 x 2160 pikseļi |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 1,9 |
| Priekšējās kameras redzes lauka (FOV) leņķis | 85 ° |
| Priekšējās kameras sensora izmērs | 1 " |
| Geotagging | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ierīces tips | Pilna izmēra planšetdators |
| Body SAR (ES) | 1,09 Vati uz kilogramu |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 26,7 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | Super AMOLED |
| LED fona apgaismojums | |
| Skārienjutības tehnoloģija | Multi-touch |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Pikseļu blīvums | 287 pikseļu collā |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Darbības rādītāji | |
| GPS | |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| GPS | |
| Personīgās infoormācijas pārvaldība | Modinātājs, Kalkulators, Kalendārs |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Tuvuma sensors | |
| Elektroniskais kompass | |
| Google aplikācijas | Gmail, Google Calendar, Google Chrome, Google Play |
| Iepakojuma saturs | |
| Irbulis | |
| AC adaperis komplektā | |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Procesors | |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | 835 |
| Procesora frekvence | 2,35 GHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Procesors litogrāfija | 10 nm |
| Līdzprocesors | |
| Līdzprocesora frekvence | 1,9 GHz |
| Līdzprocesora serde | 4 |
| Savienojamība | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| ANT + iespējota | |
| Mikrofons, līnijas izeja | |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Austiņu izeja | |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 7300 mAh |
| Ātrā uzlāde | |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 16 h |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 195 h |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 10 h |
| Pārlūkošanas laiks (3G) | 9 h |
| Pārlūkošanas laiks (4G) | 10 h |
| Sarunu laiks (3G) | 50 h |
| Grafika | |
| Grafikas adaptera ģimene | Adreno |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 4 |
| Skaļruņu ražotājs | AKG |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 164,3 mm |
| Dziļums | 7,1 mm |
| Augstums | 249,3 mm |
| Svars | 483 g |
| Papildus informācija | |
| 2G frekvenču josla (primārā SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
| 2G standarti | GSM |
| Ziņojumapmaiņa | |
| E–pasts | |
| Mediju formāti | |
| Atbalstītie audio formāti | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Vidējais korpuss, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Atbalstītie video formāti | 3G2, 3GP, ASF, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM, WMV |