Ražotājs: Samsung
Modelis: SM-T736BZKEEUE
EAN: 8806092264069
Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G. Displeja diagonāle: 31,5 cm (12.4"), Ekrāna izšķirtspēja: 2560 x 1600 pikseļi. Iekšējās glabātuves ietilpība: 128 GB. Iekšējā atmiņa: 6 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 8 MP, Aizmugurējās kameras veids: Viena kamera, Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu): 5 MP, Priekšējā kamera. Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac). Integrēts karšu lasītājs. Svars: 608 g. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| 4G standarti | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | |
| Atbalsta 4G joslas | 700,800,850,900,1500,1800,1900,2100,2600 MHz |
| Atbalsta 3G joslas | 850,900,1900,2100 MHz |
| 3G standarti | UMTS |
| 5G diapazonu atbalsts | 2500,700,800,850,900,1800,2100,2300,2600,3500,3700 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1 TB |
| Lietotāja atmiņa | 105,7 GB |
| Programmatūra | |
| Platforma | Android |
| Dizains | |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Krāsas nosaukums | Mystic Black |
| Ierīces tips | Planšetdators |
| Iebūvēta irbuļa glabāšanas vieta | |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 8 MP |
| Auto fokuss | |
| Video ierakstīšana | |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1920 x 1080 pikseļi |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 31,5 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2560 x 1600 pikseļi |
| Paneļa veids | TFT |
| HD veids | WQXGA |
| Displeja krāsu skaits | 16 miljoni krāsu |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 6 GB |
| Darbības rādītāji | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| GPS | |
| Galileo | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Elektroniskais kompass | |
| Baterija | |
| Baterijas performance | 10090 mAh |
| Ātrā uzlāde | |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 13 h |
| Nepārtraukts audio atskaņošanas laiks | 201 h |
| Pārlūkošanas laiks (Wi-Fi) | 12 h |
| Pārlūkošanas laiks (4G) | 12 h |
| Procesors | |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 2,2 GHz |
| Multikodola tips | 8 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 284,8 mm |
| Dziļums | 6,3 mm |
| Augstums | 185 mm |
| Svars | 608 g |
| Telefona īpašības | |
| Video zvans | |
| Videozvans | |