Ražotājs: Samsung
Modelis: SM-X906BZAFEUE
EAN: 8806094202489
Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G SM-X900. Displeja diagonāle: 37,1 cm (14.6"), Ekrāna izšķirtspēja: 2960 x 1848 pikseļi, Ekrāna tehnoloģija: OLED. Iekšējās glabātuves ietilpība: 512 GB. Procesora tips: Qualcomm Snapdragon, Procesora modelis: SM8450. Iekšējā atmiņa: 16 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 13 MP, Aizmugurējās kameras veids: Duālā kamera, Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu): 12 MP, Priekšējā kamera. Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax). Integrēts karšu lasītājs. Svars: 728 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| 4G standarti | LTE |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 512 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC |
| Maksimālais atmiņas kartes izmērs | 1 TB |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Duālā kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 13 MP |
| Otrās aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 6 MP |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja | 4128 x 3096 pikseļi |
| Aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2 |
| Otrās aizmugurējās kameras apertūru skaits | 2,2 |
| Digitālā tālummaiņa | 8 x |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3840 x 2160 pikseļi |
| Izšķirtspēja pie tveršanas ātruma | 1920x1080@30fps, 3840x2160@30fps |
| Video ierakstīšanas režīmi | 720p, 1080p, 2160p |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 12 MP |
| Priekšējās kameras apertūru skaits | 2,4 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 37,1 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2960 x 1848 pikseļi |
| Ekrāna tehnoloģija | OLED |
| Displeja tehnoloģijas mārketinga nosaukums | Super AMOLED |
| Ekrāna spilgtums | 420 cd/m² |
| Pikseļu blīvums | 240 pikseļu collā |
| HD veids | WQXGA+ |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Noapaļoti displeja stūri | |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Qualcomm |
| Procesora tips | Qualcomm Snapdragon |
| Procesora modelis | SM8450 |
| Audio | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 4 |
| Mikrofonu skaits | 3 |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 326,4 mm |
| Dziļums | 5,5 mm |
| Augstums | 208,6 mm |
| Svars | 728 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |