Ražotājs: Cellularline
Modelis: HANDLECASEXLK
EAN: 8018080430428
Cellularline Handle. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Jebkurš zīmols, Savietojamība: 255 x 185 mm, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 27,9 cm (11")
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 27,9 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | Silikons, Tekstils |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Savietojamība | 255 x 185 mm |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Stāvēšanas režīms | |
| Cilpiņa pildspalvai | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Baterija | |
| Iebūvēts akumulators | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 151 mm |
| Iepakojuma dziļums | 39 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 263 g |