Ražotājs: Gecko Covers
Modelis: V11K10C5
EAN: 8720195091776
Gecko Covers Super Hero Cover. Somas veids: Folio, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy Tab A7 10.4 (2020), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 26,4 cm (10.4"). Svars: 240 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Tahvelarvuti Ümbris Samsung Galaxy Tab A7 Gecko Covers Galaxy Tab A7 10.4 2020 10.4" Sinine | €52.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 26,4 cm |
| Somas veids | Folio |
| Materiāls | Termoplastiska poliuretāna (TPU), Mākslīga āda |
| Produkta galvenā krāsa | Zils, Zaļš |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy Tab A7 10.4 (2020) |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Stāvēšanas režīms | |
| Aizdares veids | Magnētiskā aizdare |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs |
| Automātiskā atmošanās/gulēšanas funkcija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Baterija | |
| Iebūvēts akumulators | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Ekrāna aizsargs | |
| Iepakojuma platums | 169 mm |
| Iepakojuma dziļums | 261 mm |
| Iepakojuma augstums | 286 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 169 mm |
| Dziļums | 286 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Svars | 240 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 365 mm |
| Kastes garums (Master) | 330 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 420 mm |
| Kastes svars (Master) | 9,4 kg |
| Daudzums Master kastē | 28 pcs |