| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Bracket Kit, Zero U PDU, HP | €125.86 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 114 x 19 x 70 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 410 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 216 mm |
| Iepakojuma dziļums | 152 mm |
| Iepakojuma augstums | 51 mm |
| Iepakojuma svars | 550 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |