Ražotājs: Maillon Technologique
Modelis: MTCVKIDPURPLE102
EAN: 8435555100493
Maillon Technologique Kids Stand. Somas veids: Aploksne, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPad 10.2” 7th Gen, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,9 cm (10.2")
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,9 cm |
| Somas veids | Aploksne |
| Materiāls | EVA (etilēna vinilacetāta) |
| Produkta galvenā krāsa | Lillā |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPad 10.2” 7th Gen |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Stāvēšanas režīms | |
| Aizdares veids | Netiek atbalstīts |
| Aizsardzības īpašības | Aizsardzība pret triecieniem, Izturīgs pret skrāpējumiem, Izturīgs pret apšļākšanu |
| Baterija | |
| Iebūvēts akumulators | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 270 mm |
| Dziļums | 230 mm |
| Augstums | 20 mm |