Ražotājs: Samsung
Modelis: EF-ST210BPEGWW
EAN: 8806085860940
Samsung EF-ST210BPEGWW. Somas veids: Maisveida soma, Zīmolu saderība: Samsung, Savietojamība: Galaxy Tab 3 7.0", SM-T211, SM-T210, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 17,8 cm (7"). Svars: 55,2 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 17,8 cm |
| Somas veids | Maisveida soma |
| Produkta galvenā krāsa | Rozā |
| Zīmolu saderība | Samsung |
| Savietojamība | Galaxy Tab 3 7.0", SM-T211, SM-T210 |
| Stāvēšanas režīms | |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 128 mm |
| Dziļums | 2,5 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Svars | 55,2 g |