| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sandberg Rotatable tablet case 7-8 20,3 cm (8") Folio Melns | €6.07 |
|
www.pure-gaming.fr |
Sandberg Rotatable Tablet Case 7-8'' | €8.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 20,3 cm |
| Somas veids | Folio |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Stāvēšanas režīms | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 265 mm |
| Iepakojuma svars | 140 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |