Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 20,3 cm |
| Somas veids | Folio |
| Materiāls | Mikrošķiedra, Mākslīga āda |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Toshiba |
| Savietojamība | Encore 2 |
| Stāvēšanas režīms | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 135 mm |
| Dziļums | 3 mm |
| Augstums | 213 mm |