Ražotājs: Urban Factory
Modelis: UTP10UF
EAN: 3760170860145
Urban Factory UTP10UF. Somas veids: Folio, Zīmolu saderība: Jebkurš zīmols, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 25,6 cm (10.1"). Svars: 311 g
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 25,6 cm |
| Somas veids | Folio |
| Materiāls | Neilons, Gumija |
| Produkta galvenā krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Stāvēšanas režīms | |
| Cilpiņa pildspalvai | |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Izturīgs pret apšļākšanu |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 265 mm |
| Dziļums | 190 mm |
| Augstums | 27 mm |
| Svars | 311 g |
| Papildus informācija | |
| Bluetooth | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 270 mm |
| Iepakojuma dziļums | 198 mm |
| Iepakojuma augstums | 29 mm |
| Iepakojuma svars | 380 g |