Ražotājs: Hama
Modelis: 00216318
EAN: 4047443479990
Hama Premium. Ekrāna aizsarga tips: Caurspīdīgs ekrāna aizsargs, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 32,8 cm (12.9"), Materiāls: Stikls, Cietība: 9H, Gaismas transmisija: 92%, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPad Pro 12.9" (2018/2020/2021). Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HAMA "Premium" steklena zaščita zaslona za Apple iPad Pro 12,9" 2018/2020/2021/2022) | €29.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ekrāna aizsarga tips | Caurspīdīgs ekrāna aizsargs |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPad Pro 12.9" (2018/2020/2021) |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 32,8 cm |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem |
| Cietība | 9H |
| Gaismas transmisija | 92 % |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Materiāls | Stikls |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Viegli noņemt | |
| Viegli piemērot | |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tīrīšanas lupatiņa | |
| Svars&dimensijas | |
| Biezums | 0,33 mm |