Ražotājs: PanzerGlass
Modelis: 6257
EAN: 5711724062575
PanzerGlass 6257. Ekrāna aizsarga tips: Caurspīdīgs ekrāna aizsargs, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 33 cm (13"), Materiāls: Rūdītā stikla, Polietilēntereftalāta (PET), Zīmolu saderība: Microsoft, Savietojamība: Microsoft - Surface Pro X. Svars: 58 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ekrāna aizsarga tips | Caurspīdīgs ekrāna aizsargs |
| Zīmolu saderība | Microsoft |
| Savietojamība | Microsoft - Surface Pro X |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 33 cm |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs, Antibakteriāls |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Materiāls | Rūdītā stikla, Polietilēntereftalāta (PET) |
| Rāmja veids | Pilns kadrs |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Viegli tīrāms | |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Noapaļotas malas | |
| Uzlikšana bez burbuļiem | |
| Oleofobisks pārklājums | |
| Zīmolam raksturīgas tehnoloģijas | Super+ |
| Instalēšanas veids | Pilnībā pielīpošs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tīrīšanas lupatiņa | |
| Mitrā slaucīšana | |
| Tīrīšanas komplekts | |
| Sausā slaucīšana | |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Ekrāna izmērs HxW | 282 x 203,1 mm |
| Biezums | 0,31 mm |
| Platums | 203,1 mm |
| Dziļums | 0,31 mm |
| Augstums | 282 mm |
| Svars | 58 g |
| Iepakojuma platums | 277 mm |
| Iepakojuma dziļums | 8 mm |
| Iepakojuma augstums | 404 mm |
| Iepakojuma svars | 315 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 7007198090 |
| Papildus informācija | |
| Saderība ar skārienekrānu | |