Ražotājs: PanzerGlass
Modelis: P6253
EAN: 5711724162534
PanzerGlass P6253. Ekrāna aizsarga tips: Caurspīdīgs ekrāna aizsargs, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 34,3 cm (13.5"), Materiāls: Rūdītā stikla, Polietilēntereftalāta (PET), Zīmolu saderība: Microsoft, Savietojamība: Microsoft - Surface Laptop 13.5″, Microsoft - Surface Laptop 2 13.5'', Microsoft - Surface.... Svars: 91 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ekrāna aizsarga tips | Caurspīdīgs ekrāna aizsargs |
| Zīmolu saderība | Microsoft |
| Savietojamība | Microsoft - Surface Laptop 13.5″, Microsoft - Surface Laptop 2 13.5'', Microsoft - Surface Laptop 3 13.5'', Microsoft - Surface Laptop 4 13.5'', Microsoft - Surface Laptop 5 13.5'' |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 34,3 cm |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs, Antibakteriāls |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Materiāls | Rūdītā stikla, Polietilēntereftalāta (PET) |
| Izturīgs pret pirkstu nospiedumiem | |
| Viegli piemērot | |
| Viegli tīrāms | |
| Viegli noņemt | |
| Noapaļotas malas | |
| Privātuma filtrēšanas funkcija | |
| Pret zilo starojumu | |
| Lietošana sausumā | |
| Uzlikšana bez burbuļiem | |
| Oleofobisks pārklājums | |
| Zīmolam raksturīgas tehnoloģijas | Super+ |
| Instalēšanas veids | Pilnībā pielīpošs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tīrīšanas lupatiņa | |
| Mitrā slaucīšana | |
| Tīrīšanas komplekts | |
| Sausā slaucīšana | |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Ekrāna izmērs HxW | 305 x 210,9 mm |
| Biezums | 0,49 mm |
| Platums | 210,9 mm |
| Dziļums | 0,49 mm |
| Augstums | 305 mm |
| Svars | 91 g |
| Iepakojuma platums | 265 mm |
| Iepakojuma dziļums | 8 mm |
| Iepakojuma augstums | 358 mm |
| Iepakojuma svars | 300 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 7007190000 |