Ražotājs: APC
Modelis: ACDC2003
EAN: 0731304298625
APC ACDC2003. Tips: Montāžas plātne, Produkta krāsa: Melns. Platums: 396 mm, Dziļums: 199 mm, Augstums: 168 mm. Iepakojuma platums: 265 mm, Iepakojuma dziļums: 449 mm, Iepakojuma augstums: 203 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Montāžas plātne |
| Produkta krāsa | Melns |
| Displejs | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 396 mm |
| Dziļums | 199 mm |
| Augstums | 168 mm |
| Svars | 4,91 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 265 mm |
| Iepakojuma dziļums | 449 mm |
| Iepakojuma augstums | 203 mm |
| Iepakojuma svars | 16,5 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |