Ražotājs: APC
Modelis: ACDC2550
EAN: 0731304299264
APC ACDC2550. Tips: Dziļuma adapters, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: REACH. Platums: 300 mm, Dziļums (max): 191,2 cm, Augstums: 131 mm. Iepakojuma platums: 327 mm, Iepakojuma dziļums: 2035 mm, Iepakojuma augstums: 94 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
shop.heximus.lt |
APC DEPTH ADAP 1070/1200MM/SX42U/300MM | €260.01 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Dziļuma adapters |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 300 mm |
| Dziļums (max) | 191,2 cm |
| Augstums | 131 mm |
| Svars | 12,3 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 327 mm |
| Iepakojuma dziļums | 2035 mm |
| Iepakojuma augstums | 94 mm |
| Iepakojuma svars | 15,3 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |