Ražotājs: APC
Modelis: ACF502
EAN: 0151903019627
APC ACF502. Tips: Ventilatora paliktnis, Produkta krāsa: Melns. Platums: 574 mm, Dziļums (max): 89,3 cm, Augstums: 60 mm. Iepakojuma platums: 749 mm, Iepakojuma dziļums: 991 mm, Iepakojuma augstums: 152 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
APC ACF502 accessoire de racks Plateau ventilation | €509.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Ventilatora paliktnis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 574 mm |
| Dziļums (max) | 89,3 cm |
| Augstums | 60 mm |
| Svars | 8,41 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 749 mm |
| Iepakojuma dziļums | 991 mm |
| Iepakojuma augstums | 152 mm |
| Iepakojuma svars | 12,5 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |