| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC Actassi Montāžas kronšteins | €30.55 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Montāžas kronšteins |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Iepakojuma platums | 40 mm |
| Iepakojuma dziļums | 80 mm |
| Iepakojuma augstums | 5 mm |
| Iepakojuma svars | 40 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Ilgtspējas sertifikāti | REACH, RoHS |