Ražotājs: APC
Modelis: AR7502
EAN: 0731304234579
APC AR7502. Tips: Kabeļu pārvaldības panelis, Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 42U. Platums: 117 mm, Dziļums: 13 mm, Augstums: 1930 mm. Skaits iepakojumā: 2 pcs, Iepakojuma platums: 216 mm, Iepakojuma dziļums: 140 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
APC AR7502 accessoire de racks Panneau de gestion de câbles | €140.19 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kabeļu pārvaldības panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 42U |
| Sertifikācija | RoHS, REACH, PEP, EOLI |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 117 mm |
| Dziļums | 13 mm |
| Augstums | 1930 mm |
| Svars | 2,27 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Iepakojuma platums | 216 mm |
| Iepakojuma dziļums | 140 mm |
| Iepakojuma augstums | 2235 mm |
| Iepakojuma svars | 7,75 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |