Ražotājs: APC
Modelis: AR7700
EAN: 0044113167618
APC AR7700. Tips: Statnes plātne, Produkta krāsa: Melns. Platums: 351 mm, Dziļums: 207 mm, Augstums: 75 mm. Iepakojuma platums: 387 mm, Iepakojuma dziļums: 216 mm, Iepakojuma augstums: 89 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
APC AR7700 rack accessory Rack plate | €101.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes plātne |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 351 mm |
| Dziļums | 207 mm |
| Augstums | 75 mm |
| Svars | 4,51 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās instalācijas gids | Jā |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 387 mm |
| Iepakojuma dziļums | 216 mm |
| Iepakojuma augstums | 89 mm |
| Iepakojuma svars | 4,9 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |