Ražotājs: APC
Modelis: AR8173BLK
EAN: 0731304199175
APC AR8173BLK. Tips: Kabeļu kanāls, Produkta krāsa: Melns. Platums: 747 mm, Dziļums (max): 7,2 cm, Augstums: 122 mm. Iepakojuma platums: 744 mm, Iepakojuma dziļums: 165 mm, Iepakojuma augstums: 211 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kabeļu kanāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iebūvēts ventilators | Nē |
| Aizslēgšana | Nē |
| Integrēts on/off slēdzis | Nē |
| Ritentiņi | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 747 mm |
| Dziļums (max) | 7,2 cm |
| Augstums | 122 mm |
| Svars | 2,27 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 744 mm |
| Iepakojuma dziļums | 165 mm |
| Iepakojuma augstums | 211 mm |
| Iepakojuma svars | 3,64 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |