Ražotājs: APC
Modelis: AR8451
EAN: 0014445045441
APC AR8451. Tips: Pielāgojams plaukts, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: RoHS, REACH, PEP, EOLI. Platums: 44 mm, Dziļums: 25 mm, Augstums: 495 mm. Iepakojuma platums: 109 mm, Iepakojuma dziļums: 84 mm, Iepakojuma augstums: 533 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Pielāgojams plaukts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | RoHS, REACH, PEP, EOLI |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 44 mm |
| Dziļums | 25 mm |
| Augstums | 495 mm |
| Svars | 410 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 109 mm |
| Iepakojuma dziļums | 84 mm |
| Iepakojuma augstums | 533 mm |
| Iepakojuma svars | 640 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |