Ražotājs: APC
Modelis: AR8600A
EAN: 0012300207515
APC AR8600A. Tips: Kabeļu pārvaldības panelis, Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 2U. Platums: 483 mm, Dziļums (max): 11 cm, Augstums: 88 mm. Iepakojuma platums: 157 mm, Iepakojuma dziļums: 526 mm, Iepakojuma augstums: 140 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
APC HORIZONTAL CABLE MANAGER, 2U X 4" DEEP, SINGLE-SIDED WITH COVER | €125.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kabeļu pārvaldības panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iebūvēts ventilators | Nē |
| Aizslēgšana | Nē |
| Integrēts on/off slēdzis | Nē |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Nē |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Ritentiņi | Nē |
| Sertifikācija | TAA, REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 483 mm |
| Dziļums (max) | 11 cm |
| Augstums | 88 mm |
| Svars | 1,02 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 157 mm |
| Iepakojuma dziļums | 526 mm |
| Iepakojuma augstums | 140 mm |
| Iepakojuma svars | 1,36 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |