Ražotājs: APC
Modelis: AR8606
EAN: 0731304291541
APC AR8606. Tips: Kabeļu pārvaldības panelis, Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 2U. Platums: 483 mm, Dziļums (max): 16,6 cm, Augstums: 89 mm. Iepakojuma platums: 521 mm, Iepakojuma dziļums: 200 mm, Iepakojuma augstums: 153 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
APC AR8606 accessoire de racks Panneau de gestion de câbles | €112.39 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kabeļu pārvaldības panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iebūvēts ventilators | Nē |
| Aizslēgšana | Nē |
| Integrēts on/off slēdzis | Nē |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Nē |
| Statņa kapacitāte | 2U |
| Ritentiņi | Nē |
| Sertifikācija | TAA, REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 483 mm |
| Dziļums (max) | 16,6 cm |
| Augstums | 89 mm |
| Svars | 1 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 521 mm |
| Iepakojuma dziļums | 200 mm |
| Iepakojuma augstums | 153 mm |
| Iepakojuma svars | 1,25 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |