Ražotājs: APC
Modelis: NBPD0175
EAN: 0731304410997
APC NBPD0175. Produkta krāsa: Melns, Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T): -15 - 65 °C, Darbības temperatūras amplitūda (T-T): 0 - 45 °C. Jaudas avots: Līdzstrāvas, Ieejas spriegums: 24 V. Platums: 95,5 mm, Dziļums: 74,7 mm, Augstums: 44,2 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 237,5 mm, Iepakojuma dziļums: 144,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC NETBOTZ RACK ACCESS POD 175 | €1264.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Līdzstrāvas |
| Ieejas spriegums | 24 V |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 65 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Sertifikācija | FCC, ICES |
| Savietojamība | APC NBHN125, NBHN1356 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 95,5 mm |
| Dziļums | 74,7 mm |
| Augstums | 44,2 mm |
| Svars | 340 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 237,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 144,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 81 mm |
| Iepakojuma svars | 700 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |