Ražotājs: APC
Modelis: NSYAPUB
EAN: 3606480171888
APC NSYAPUB. Tips: Montāžas kronšteins, Produkta krāsa: Pelēks, Apvalka materiāls: Alumīnijs, Tērauds. Platums: 60 mm, Dziļums: 110 mm, Augstums: 100 mm. Skaits iepakojumā: 2 pcs, Iepakojuma platums: 60 mm, Iepakojuma dziļums: 110 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC NSYAPUB plauktu, statņu aksesuārs Montāžas kronšteins | €19.14 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Montāžas kronšteins |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 60 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Svars | 90 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Iepakojuma platums | 60 mm |
| Iepakojuma dziļums | 110 mm |
| Iepakojuma augstums | 100 mm |
| Iepakojuma svars | 90 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Ilgtspējas sertifikāti | REACH, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |