Ražotājs: APC
Modelis: SYAFSU3
EAN: 0731304226154
APC Symmetra LX 19U replacement door. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs. Svars: 4,15 kg. Iepakojuma platums: 561 mm, Iepakojuma dziļums: 107 mm, Iepakojuma augstums: 904 mm. Dimensijas (WxDxH): 483 x 51 x 845 mm, Formas faktors: 19U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC | €605.48 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 483 x 51 x 845 mm |
| Formas faktors | 19U |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 4,15 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 561 mm |
| Iepakojuma dziļums | 107 mm |
| Iepakojuma augstums | 904 mm |
| Iepakojuma svars | 5,6 kg |