Ražotājs: APC
Modelis: SYAFSU5
EAN: 0731304226000
APC Symmetra LX 32U replacement door. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs. Svars: 6,5 kg. Iepakojuma platums: 564 mm, Iepakojuma dziļums: 107 mm, Iepakojuma augstums: 1486 mm. Dimensijas (WxDxH): 483 x 51 x 1422 mm, Formas faktors: 32U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC | €587.66 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 483 x 51 x 1422 mm |
| Formas faktors | 32U |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 6,5 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 564 mm |
| Iepakojuma dziļums | 107 mm |
| Iepakojuma augstums | 1486 mm |
| Iepakojuma svars | 9 kg |