Ražotājs: ATEN
Modelis: 2K-0003
EAN: 0672792011719
ATEN 2K-0003. Tips: Montāžas komplekts, Produkta krāsa: Melns, Savietojamība: CL1000M, CL1000N, CL3000N, CL3800, CL3100, CL3700. Stiprināšanas dziļums (min): 46,5 cm, Stiprināšanas dziļumu (max): 70 cm, Svars: 952 g. Iepakojuma platums: 112 mm, Iepakojuma dziļums: 703 mm, Iepakojuma augstums: 82 mm. Galvenās kārbas neto svars: 9,52 kg, Oriģinālās kastes platums: 442 mm, Kastes garums (Master): 727 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
ATEN Kit de montage en rack (court) avec installation facile pour Commutateur/Console KVM LCD | €74.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Montāžas komplekts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savietojamība | CL1000M, CL1000N, CL3000N, CL3800, CL3100, CL3700 |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas neto svars | 9,52 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 442 mm |
| Kastes garums (Master) | 727 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 137 mm |
| Kastes svars (Master) | 14,2 kg |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |
| Svars&dimensijas | |
| Stiprināšanas dziļumu (max) | 70 cm |
| Stiprināšanas dziļums (min) | 46,5 cm |
| Svars | 952 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 112 mm |
| Iepakojuma dziļums | 703 mm |
| Iepakojuma augstums | 82 mm |
| Iepakojuma svars | 1,26 kg |