Ražotājs: ATEN
Modelis: 2X-043G
EAN: 0672792007477
ATEN 2X-043G. Tips: Montāžas kronšteins, Produkta krāsa: Melns, Savietojamība: VP1920, VP2730. Svars: 100 g. Skaits iepakojumā: 2 pcs, Iepakojuma platums: 42 mm, Iepakojuma dziļums: 124 mm. Skrūvju veids: Phillips. Galvenās kārbas neto svars: 500 g, Oriģinālās kastes platums: 42 mm, Kastes garums (Master): 124 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Montāžas kronšteins |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savietojamība | VP1920, VP2730 |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Skrūves iekļautas | |
| Skrūvju veids | Phillips |
| Skaits skrūvēm | 6 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Iepakojuma platums | 42 mm |
| Iepakojuma dziļums | 124 mm |
| Iepakojuma augstums | 129 mm |
| Iepakojuma svars | 175 g |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas neto svars | 500 g |
| Oriģinālās kastes platums | 42 mm |
| Kastes garums (Master) | 124 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 129 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,21 kg |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 100 g |